Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spečenství dětí 6 - 12 let

Spolčo dětí přibližně ve věku 6 – 12 let

 

Milí rodiče a děti,

 

i tento rok bude možnost účastnit se dětských setkání, během kterých si společně hrajeme, povídáme, tvoříme, modlíme se a děláme spoustu dalších činností, včetně různých výletů. Duchovní pojetí je přizpůsobeno věku dětí, přičemž dalším důležitým cílem je vytvoření společenství kamarádů. Během prázdnin se nám podařilo s dětmi, které již spolčo navštěvují, přetvořit místnost na staré faře ve Studénce v příjemné místo, kde se budeme scházet. Setkání probíhá v sobotu po mši svaté (ta začíná v 7:30) a trvá zhruba 1,5 hod. Termíny setkání nejsou pevně dány, ale frekvence bývá 2 soboty za sebou a 1 volná. Všichni jste srdečně zváni a vítáni!   

 

 

Dotazy zodpovím osobně, telefonicky nebo mailem na janakunckova@seznam.cz .

 

 

 

animátorka Jana Kuncková